Your email:azzeddine.hh@add3000.pp.ua have: 3 messages Automatic search for emails

From
Subject
Time (UTC)
no-reply@herozerogame.com
Hero Zero - Hesabınız Kapatılmış Bulunmaktadır
2016-09-11 00:00:23
no-reply@herozerogame.com
Hero Zero - Dikkat: Hesabınız yarın kapatılacaktır
2016-09-10 00:00:23
no-reply@herozerogame.com
Hero Zero’ya hoşgeldiniz!
2016-05-28 13:36:56
To: azzeddine.hh@add3000.pp.ua
From: no-reply@herozerogame.com (sender info)
Subject:

Hero Zero’ya hoşgeldiniz!


Received: 2016-05-28 13:36:56
(2 sec.) Created: 2016-05-28 13:36:54 (?)
Merhaba SonDARBE,

Hero Zero’ya hoş geldin!

Oturum açma bilgilerin
Oyuna: https://tr6.herozerogame.com/
E-posta: azzeddine.hh@add3000.pp.ua
Kahraman adı: SonDARBE

E-posta adresin doğrulandıktan sonra hediye olarak 10 donut kazandın! Sadece aşağıdaki linke tıkla:
https://tr6.herozerogame.com/confirmation.php?email=azzeddine.hh%40add3000.pp.ua&code=ba2037072fd33f92

Hero Zero ile eğlenceli vakit geçirmeni istiyoruz!
This is a automatic generated mail, do not reply. If you need help or need to contact our support, drop us a mail support.tr@herozerogame.com or visit our forums http://forum.tr.herozerogame.com/.

Copyright © 2016 Playata GmbH | © 2016 Hero Zero, Re-use of content or graphics only with permission.
CEO: Mathias Fabian 1. Oyununu Ücretsiz Kullanımı için Uygulama ve Ön Koşulların Kapsamı
  1. Aşağıdaki temel Şartlar ve Koşullar (bundan böyle "GTC" olarak söz edilecektir) Playata GmbH tarafından sunulan veya tescil ettirilmiş herhangi bir internet sitesi, uygulama, özellikler ve diğer materyaller ile Hizmetler de dahil oyunun, içeriğinin ücretsiz kullanımını yönetir.

  2. Hizmetlerin, internet sayfasının, özelliklerin, içerik ve uygulamaların kullanımı prensip olarak ücretsizdir. Bununla birlikte, kullanıcının üçüncü sözleşmeli kişilerden gerekirse ödeme karşılığında özel oyun içeriklerini kullanma hakkını alma imkanı vardır. Söz konusu içeriklerin alınması da aşağıda gösterildiği gibi özel hizmet kullanım şartlarına tabi olacaktır.

  3. Kullanıcının çelişen koşulları açıkça tanınmayacaktır. Sizlere ancak bu GTC’yi kabul ederseniz hizmete erişim sağlanacaktır. Bu GTC’ye herhangi bir zamanda internet sitesinde www.herozerogame.com GTC bölümünde bakabilir veya kayıtlarınız için yazdırabilir ve/veya kaydedebilirsiniz.

  4. www.herozerogame.com, sunulan hizmetler, özellikler, içerik ve uygulamalar aşağıdakileri tarafından işletilmektedir:


   Playata GmbH
   Genel Müdür: Mathias Fabian
   Vordere Sterngasse 4-6; 90402 Nürnberg
   Ticaret Sicili: Amtsgericht Nürnberg, No 30815


   (bundan böyle "İşletmeci" veya "Playata" olarak söz edilecektir)
   Playata hakkındaki ayrıntılar yasal uyarıaltında görülebilir.


   Oyunun ödeme karşılığında ve/veya diğer oyun içeriklerinin ödeme karşılığında sanal oyun parasının gönderilmesi dahil, oyunun dünya çapında pazarlaması şu kuruluş tarafından yapılmaktadır:


   European Games Group AG
   Yönetim Kurulu: Johannes Şevket Gözalan
   Wiener Platz 7
   D-81667 Münih
   Ticari Sicil: Münih Yerel Mahkemesi, HRB 187516


   Açıklama: European Games Group bu GTC ile herhangi bir hak elde etmemekte veya herhangi bir yükümlülük üstlenmemektedir. Siz ve European Games Group arasında yapılacak olan bir sözleşme, sizin European Games Group AG’den sanal para veya diğer oyun içeriklerini aldığınız ölçüde yürürlüğe girecektir. Söz konusu alım, European Games Group’un Özel Koşullarına tâbi olacaktır; bunları, adresinden öğrenebilirsiniz. Bu GTC’nin amacı ödeme karşılığı alınan sanal para birimi veya diğer oyun içeriklerinin alımını yönetmek değildir. GTC ve European Games Group AG’nin Özel Koşulları arasında bir çelişki olması halinde European Games Group AG’ninkiler geçerli olacaktır.

  5. Bu GTC’yi kabul ederek, GTC’nin kabul tarihinde geçerli olan versiyonunu kabul etmektesiniz.

  6. Bu GTC bütünüyle GTC’nin Hero Zeroiçin olan eski versiyonlarının yerine geçer.

  7. PLAYATA’nın oyun içerikleri ve Hizmetleri sürekli olarak geliştirilir, güncellenir ve uyarlanır. Bu sebeple, bütün özelliklerle içerikleri garanti edebilmek için daima Hizmetlerin en son versiyonuna erişimi tavsiye ederiz.

  8. Kullanıcının İnternet’in kendisiyle olan bağlantısı ve aynı zamanda kullanıcının sisteminin yerine getirmesi gereken ön koşullar, özellikle kullanılan yazılım, PLAYATA’nın hizmetlerine dahil değildir ve bu yüzden bu Hizmet Kullanım Şartlarının ayrılmaz bir parçasını oluşturmaz. Kullanılan donanım ve yazılımın uygun, güncel ve güvenilir olmasın temin etmekten kullanıcının kendisi sorumludur.

  9. Hizmetlerin en temel sürümünün kullanımı ücretsizdir. Bununla birlikte, bazı özellikler sadece ödeme yapan kullanıcılar için mevcuttur (GTC’nin 5. Maddesine bakın).

  10. PLAYATA kendi içerikleri ve katkıları için kullanıcıya iletişim olanakları sağlar. Bunlara özellikle, PLAYATA tarafından işletilen ve kullanıcının mevcut olup olmadıklarına göre kapsamlarına erişimleri sağlanacak olan İnternet Sayfalarındaki resmi forumlar da dahildir. Bu açıdan, PLAYATA sadece bilgi alışverişi için teknik olanakları sağlar. Bununla birlikte, söz konusu iletişim olanaklarının sağlanmasında hak elde edilmemektedir.


   İşletmecinin bütün yayınlanan iletileri direkt olarak kontrol etmesi mümkün değildir. İşletmeci, ziyaretçilerin ve üyelerin katkılarını kalıcı olarak çevrimiçi denetlenmesini temin edecek durumda değildir. Bu yüzden, içerik, doğruluk ve tek tek yayınlanan iletilerin şekli için herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Bir yazar olarak, her kullanıcı kendi iletilerinden kişisel olarak sorumlu olacaktır. Yasal takibat ihtimali olan katkıların ve/veya yasa dışı veya saldırgan katkıların yayınlanması kesinlikle yasak olacaktır. Her kullanıcı ceza kanunu, gençleri koruma kanunu, ticari marka kanunu, telif hakları kanunu ve haksız rekabet hakkındaki kanun gibi kanunlardan kaynaklanan mevcut yasal hükümlere her zaman için uymak zorundadır. Katkılarda ne şekilde olursa olsun, örneğin metin, bağlantı veya sönümlenen başlıklar şeklinde ticari reklamların yayınlanması da aynı şekilde yasak olacaktır. PLAYATA bireysel kullanıcılardan belli bir süre için veya tamamen yazma iznini geri alma ve iletileri silme hakkını saklı tutar.


   Dahası, 7. Madde uyarınca oyun kuralları ve bu Hizmet Kullanım Şartlarının 9. Maddesi uyarınca üçüncü kişilerin haklarının ve telif haklarının korunması da uygulanacaktır.

 2. Sözleşme ve İçeriklerin Hükümleri
  1. Hizmetlere kaydolarak ve/veya herhangi bir şekilde kullanarak, kullanıcı bu GTC ve bütün diğer işletme kurallarını kabul eder. Hizmetlere erişime kaybolmak için bir e-posta adresi gerekliyse, lütfen e-posta adresinin kişisel olarak kullanıcıya ait olması, PLAYATA’nın e-posta yoluyla iletişim kurması halinde, kullanıcının oyunu kullandığı sürece düzenli olarak erişilebilir olmasını sağlayın. Dolayısıyla, tek yönlü adreslerin (tek kullanımlık e-postalar) kullanılması kesinlikle yasaktır. Sadece gerçek kişilerin kayıt olmasına izin verilecektir.

  2. Hizmetlere erişim için kaydın işlem için bir parçası olması halinde, kullanıcı kayıt işlemi içinde can kabul edilebilir bir oyuncu ismi seçebilir (rumuz). Oyuncunun adı üçüncü tarafların herhangi bir hakkını ihlal etmeyecek veya kabul edilen ahlak ilkelerine aykırı olmamalıdır. Özel bir kullanıcı adına gönderme yapma hakkı yoktur. Kabul edilmeyen kullanıcı adları, özellikle, e-posta ve İnternet adresleri ve teknik şartlara uymayan kelimelerdir (...).

  3. Oyun portalımızın ve/veya oyunumuzun ilgili internet sitelerinde sunulması bağlayıcı bir teklif oluşturmaz. Oyuncu, sadece kayıt formunu doldurarak (Hizmetlere erişim için kaydın işlem yapabilmenin bir parçası olması halinde), veya Hizmetleri kurarak, Alman Medeni Kanunu’nun (BGB) 145. Kısmı uyarınca bir sözleşme yapmak için bağlayıcı bir teklif ibraz etmektedir. Bunu yapabilmek için, kayıt formunda gerekli olarak işaretlenen bütün bilgi alanları gerektiği gibi ve GTC’nin 1. paragrafı 2. Maddesine göre doldurulmalı ve daha sonra OK düğmesi tıklanarak onaylanmalıdır. Teklifinizi alır olmaz, kayıt formunda belirttiğiniz e-posta adresine bir otomatik e-posta gönderilecektir. Bu otomatik e-posta teklifinizi kabul ettiğimizi gösterir. Bu teyit e-postasının alındığına dair bir kabul beyanına kadar, PLAYATA ile bir sözleşme yürürlüğe girmez.

  4. Kullanıcının Hizmetlere kaydolma, etkinleştirme ve/veya katılmaya hakkı olmayacaktır. PLAYATA’nın herhangi bir sebep göstermeden kaydın onaylanmasını ve/veya kabulünü reddetmeye veya Hizmetlerin teklifini reddetmeye hakkı olacaktır.

 3. Kullanıcının Yükümlülükleri
  1. Hizmetlere kaydolarak ve/veya herhangi bir şekilde kullanarak, kullanıcı reşit olduğunu kabul eder. Kullanıcının reşit olmaması halinde, kullanıcı kayıt için başvurusunu gönderirken veya Hizmetleri kullanırken kanuni temsilcilerinin geçerli rızasını aldığını garanti eder. Aksi takdirde, herhangi bir sebeple ve hangi koşulda olursa olsun, Hizmetlerden herhangi birine erişemez ve/veya kullanamazsınız.

  2. Kayıt sadece kişisel olarak gerçekleşebilir ve otomatik olarak veya üçüncü kişilerce gerçekleştirilmemelidir.

  3. Kaydın Hizmetlere erişimin bir bölümü olması halinde, kullanıcı oyun dünyası başına (sunucu) sadece bir tek hesapla katılmayı taahhüt eder. Bu da kayıtlı bir kullanıcının aynı oyun dünyasında (sunucu), önceki hesabını silmediği sürece yeni bir hesap açamayacağı anlamına gelmektedir. Bir tek ve aynı oyun dünyasında birden fazla hesap oluşturmak ve bunları muhafaza etmek (çoklu hesaplar) yasaktır. Söz konusu çoklu hesaplar herhangi bir zamanda, PLAYATA’nın kendi isteğine bağlı olarak, uyarıda bulunmaksızın silinebilirler.

  4. Hizmetlere kaydolarak ve/veya herhangi bir şekilde kullanarak, kullanıcı Hizmeti kullanmak amacıyla kendi hesabını tamamen gizli kullanmayı taahhüt eder. Her ne şekilde olursa olsun, ticari kullanım yasaktır. Bu yasağa aynı zamanda reklamların ve diğer ticari tekliflerin dağıtılması da dahildir.

  5. Hesap kişiyle ilgilidir ve devredilemez. Bu yüzden, kullanıcı kendi hesabını ne ödeme karşılığı ne de bağış yoluyla üçüncü kişilere devretmemeyi taahhüt eder.

  6. Kullanıcı kendi giriş bilgilerini ve özellikle kendi şifrelerini tamamen gizli tutmayı ve üçüncü kişilerin yetkisiz erişimlerine karşı korumayı taahhüt eder. Giriş bilgilerinden ve/veya şifrelerden, yetkisiz üçüncü kişilerin erişimini hariç tutmak amacıyla kullanıcının kimliğini doğrulamak için kullanılan harfleri ve/veya karakter ve/veya sayı dizilerini kastediyoruz. Şifre kullanıcı adıyla aynı olmamalı ve sayı ve harflerin bir araya gelmesiyle oluşmalıdır.

  7. Kullanıcının başka bir kullanıcıya ait herhangi bir türde bilgilerini kullanması yasak olacaktır.

  8. Kullanıcı üçüncü kişilerin giriş bilgilerini alması veya alabilmiş olması kuşkusu varsa, işletmeciye direkt olarak durumu bildirmeyi taahhüt eder. Bir kötüye kullanma kuşkusu veya kötüye kullanma riski ortaya çıkarsa, PLAYATA’nın kuşku ortadan kalkıncaya kadar geçici olarak ilgili hesapları engellemeye hakkı olacaktır.

  9. Hizmetlere hileli müdahalelerde bulunmak yasaktır. Bunlar, özellikle, Hizmetlerin yönlendirilmesini bozan veya kullanıcının diğer oyunculardan haksız avantaj elde etmesini sağlayan yazılım ve mekanizmaların kullanılmasıdır. Diğer şeylerin yanı sıra heklerin, mod’ların, hilelerin, botların, veri madenciliği araçlarının ve otomatik tarayıcıların eklentilerinin oluşturulması ve/veya kullanılması yasaktır.

  10. Kullanıcı bu GTC’nin 7. Maddesi uyarınca oyunun kurallarına uymayı taahhüt eder.

 4. PLAYATA’nın görevleri
  1. PLAYATA her bir kabul edilen katılımcının temel Hizmetleri ücretsiz olarak kullanmasına izin verecektir.

  2. PLAYATA yıllık ortalama olarak oyun içeriklerinin en az [percent]90'ına erişilebilirliği garanti edecektir. Bu oyun içeriklerinin PLAYATA sunucusundan alınabilirliği ile ilgilidir. PLAYATA İnternet Hizmet Sağlayıcılarının herhangi bir bağlantı hataları ile ilgili olarak hiçbir garanti vermeyecektir. Aynı şekilde, PLAYATA bakım çalışması için gerekli olan ara verme veya düzensizlik olması halinde hiçbir garanti vermeyecektir.

  3. PLAYATA makul veri yedekleme (yedeklemeler) önlemleri yoluyla veri kaybı riskini de gidermeyi taahhüt eder. Veri kaybı meydana gelmesi halinde, yedeklemenin yapıldığı zaman noktasından sonra yapılan oyun hareketlerini tekrarlamak ne yazık ki, imkansızdır. İlgili durumlarda, PLAYATA uğranılan zararı telafi etmek için, ilgili kullanıcılara eğlenceli aktiviteler sağlamaya çalışacaktır. Bununla birlikte, kullanıcılar bunun gibi cömert hareketler üzerinden hak iddia edemezler.

 5. Özellikler, Ödemeler
  1. Bir hesap oluşturmak (mümkün olduğu zaman) ve Hizmetlerin temel sürümünün kullanımı ücretsizdir. Sanal oyun parası ve ögeler (halkalar, "oyun içi para" olarak sözü edilen halkalar, yıldızlar, karolar krediler vs.) oyunda toplanabilir ve/veya ücretsiz olarak kazanılabilir. Sanal para birimi özellikleri, başka bir deyişle temel sürüme eklenen bireysel Hizmetleri bundan böyle "Özellikler" olarak söz edilecektir) etkinleştirmek için kullanılacaktır. İlgili özelliklerin tam tanımı ve işlevleri ayrıntılı olarak oyunda ve/veya uygulama internet sitesinde gösterilmiştir. Ek olarak, oyun parasını ve bazı nesneleri ödeme yaparak European Games Group AG’den almak da mümkündür (ama, açıklık getirmek gerekirse, PLAYATA’dan değil).

  2. Kullanıcının ödeme yaparak sanal oyun parası ve özellikler alma yükümlülüğü yoktur.

  3. PLAYATA özelliklerin yapısını, hacmini ve içeriklerini değiştirme veya önermeyi durdurma hakkını ve/veya bunları ücretsiz temel sürümde sunma hakkını saklı tutar.

  4. Kullanıcı bir ücret ödeyerek, sanal oyun parası ve nesneleri ("oyun içi para" olarak sözü edilen halkalar, yıldızlar, karolar, krediler vs.) her seferinde tek sözleşmeli taraf olacak olan European Games Group’tan alma imkanına sahiptir. Sanal oyun parası için ödeme ve ödeme yöntemi ayrıntılı olarak oyunda Grup’tan uygulama internet sitesinde gösterilmiştir. Mümkün olduğu zaman, belirtilen fiyatlar vergiler ve kredi ve/veya diğer koşullar dahil son fiyatlar olacaktır (Bu her ülkedeki mağazaların politikasına göre değişebilir). Satın alma European Games Group’un Özel Koşulların tabi olacaktır; bu 5. madde ile European Games Group AG’nin Özel Koşulları arasında bir çelişki olması halinde European Games Group’unkiler geçerli olacaktır.

  5. European Games Group’un sanal oyun parasının daha önceden alınmasında ödeme isteme hakkı olacaktır. Sana oyun parasının alınması karşılığında ödemeler European Games Group ile sözleşme yapıldıktan hemen sonra ödenmelidir, başka bir deyişle, oyun içinde kullanıcının sanal oyun parasını aldığını onaylaması ("oyun içi para" olarak sözü edilen halkalar, yıldızlar, karolar, krediler vs.) ile ödenmelidir.

  6. Her seferinde mevcut ödeme sistemleri (başka bir deyişler PayPal, kredi kartı, SMS ile ödeme) European Games Group’un Özel Sözleşme Koşullarından kaynaklanmaktadır. Kullanıcının European Games Group AG’nin teklifi üzerinde hak talep etmeye veya bazı ödeme sistemlerini sürdürmeye hakkı olmayacaktır. Ödemeler kullanıcının seçimine göre tahsil edilir.

  7. Kullanıcının satın alınan nesneler veya sanal oyun parası için ödemelerle ilgili olarak European Games Group nezdinde ödeme yapmaması halinde, European Games Group’un isteği üzerine, PLAYATA’nın kullanıcının ilgili hesabını geçici olarak engellemeye hakkı olacaktır. Kullanıcının mutabık kalının ödemeyi yapma yükümlülüğü devam edecektir.

  8. Oyun içinde sanal oyun parası yoluyla satın alınan oynama seçenekleri (başka bir deyişle cisimler, bekleme süresi indirimleri, enerji ve diğer işlevler) iade edilemez; bu bakımdan, aksi takdirde mutabık kalınmadığı sürece, sanal oyun parası için ödenen ücret geri verilmez.


   Kullanıcının kullanım sözleşmesini feshetmesi halinde, European Games Group AG’nin sanal oyun parasını geri vermek gibi bir yükümlülüğü olmayacaktır.

 6. Vazgeçme Hakkı Olmaması
  1. Oyunun kullanılması kullanıcıya ücretsiz olduğu için, bir vazgeçme hakkı da olmayacaktır. Sözleşmenin feshi, bu GTC’nin 10. ve 11. maddeleri ile yönetilecektir. European Games Group AG 'nin Özel Koşulları ve bunlardan vazgeçme talimatları sana paranın alınmasına da uygulanacaktır.

 7. Oyunun Kuralları
  1. Hizmetler ve/veya internet siteleri yoluyla önerilen bütün iletişim olanakları kullanıcının eğlenmesi ve oyunu oynaması içindir. Kişisel amaçlar için kötüye kullanım (örneğin reklam, düşüncelerin siyasi veya dini ifadesi) yasak olacaktır.

  2. PAYATA tarafından sağlanan farklı Hizmetler hakkındaki bütün kullanıcı iletişimleri için kullanıcı PLAYATA’nın aşağıdakileri içeren herhangi bir haber, ileti veya içeriğe izin vermediğini anlamaktadır:

   • açıkça veya ima yoluyla olsun ağıza alınmayacak kelimeler, kaba veya açık saçık ifadeler veya cinsel içerik;

   • dini, siyasi veya sosyopolitik beyanlar;

   • saldırgan, iftira atan, tehdit eden veya sinir bozucu veya taviz eden imalar, yorumlar ve/veya görüntüler;

   • bu GTC’ye göre, uygunsuz sayılan oyun karakterleri için isimler veya kullanıcı hesapları; bu durumda, PLAYATA’nın 2. paragraf 8. maddede sözü edilen önlemlere ek olarak, söz konusu uygun olmayan isimleri silmeye veya daha hafif bir önlem olarak isimlerini değiştirmeye başlamaya hakkı olacaktır;

   • açık yazılı onayları olmadan teklif hakkı veya ticari marka kanunları tarafından korunan üçüncü taraflara ait malzemeler;

   • diğer kullanıcılara ait şifrelerin ve kişisel bilgilerin sorulması (başka bir deyişler soyadı, adresi, telefon numarası, doğum tarihi vs.);

   • üçüncü kişilerin ticari İnternet sayfalarına bağlantılar;

   • çekilişler, müsabakalar ve diğer piyangolar dahil reklamlar;

   • hek veya hile programları veya bilgiler veya söz konusu programlara bağlantılar veya kullanıcı şifrelerini kötüye kullandıkları doğrulanmış İnternet sayfalarına bağlantılar; veya

   • PLAYATA’nın kendi takdirine bağlı olarak, yaşa uygun olmayan veya bu İnternet sayfası için uygun olmayan diğer bilgiler.

  3. İçerik yayınlayan kullanıcılar kendileri bu içeriklerin herhangi bir hakkı, özellikle üçüncü kişilerin telif haklarını ihlal etmediklerini temin etmekten kendileri sorumlu olacaklardır. Böylece, kullanıcılar kendileri ve direkt olarak üçüncü kişiler nezdinde bütün taleplerden sorumlu olacaklardır. PLAYATA’nın bir kullanıcı tarafından söz konusu içerikten dolayı sorumlu tutulması halinde, kullanıcı, kendisinin ihlalden dolayı sorumlu tutulması mertebesinde, söz konusu içeriği yayınlamaktan kaynaklanacak olan herhangi bir masraftan PLAYATA’yı beri kılacaktır.

  4. Farklı kullanıcılar arasındaki diyaloğu kasten bozmak yasaktır; örneğin, tekrar tekrar diğer üyeler arasındaki bir sohbette üyeleri öfkelendirerek veya düşmanca görüntüler veya düşmanlıklar yaratarak araya girmek. Kullanıcıların oyunda yayınladıkları mesajlar özel değildir, herkese açıktır. Bu yüzden, kullanıcıların e-posta adresleri, adresler, soyadı, telefon numarası, fotoğraflar, anlık mesajlar, isim ve benzerlerini paylaşmamaları istenmektedir. PLAYATA kullanıcıların kendilerini korumaları amacıyla söz konusu kişisel bilgileri paylaşmamalarını önemle tavsiye eder. Bazı kullanıcıların diğer kullanıcılardan yukarıda sözü edilen kişisel bilgileri elde etmeye çalıştıklarına dair şüphe doğarsa, PLAYATA’ya şu e-posta adresine bilgi verilmelidir:support@herozerogame.com

  5. PLAYATA kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriğinin tümüyle denetlenmesinin sağlanamayacağını belirtir. Bununla birlikte, nokta kontrolleri yapılır ve kullanıcıların ek olarak başkalarının ihlallerini raporlama imkanı da mevcuttur. İkinci durumda, PLAYATA kontrolleri mümkün olduğunca hızlı yapacak ve gerektiğini gibi içerikleri ya düzenleyecek veya silecektir.

  6. İletişim olanaklarının sağlanmasında bir hak mevcut değildir.

  7. Kullanıcının programlama hatalarını (hata olarak belirtilen) kendi çıkarı için kullanmasına izin verilmeyecektir. Kullanıcı bir hata tespit ederse, support@herozerogame.comadresine eposta göndererek bunu bildirecektir.

  8. Kullanıcının aşırı veri hacimlerine (trafik) sebep olan veya oyunun akışını etkileyen herhangi bir hareketi yapması yasak olacaktır. Özellikle, oyun mekanizmalarını çalıştıran veya veritabanı sorgulamaları yapan otomatik veya yarı otomatik kodların kullanılması yasak olacaktır. Aynı şekilde, sunucuda depolanan bilgilere herhangi bir müdahale de yasaklanacaktır.

 8. Sanal Mesken Hakkı
  1. Burada sözü edilen bütün Hizmetler ve/veya Uygulamalar PLAYATA’nın sanal mesken hakkı kapsamındadır. Sanal Mesken Hakkı işletmecinin, bu internet sitesi ve/veya Hizmet kullanıcılarının davranışlarının GTC’ye uygun olup olmadığını doğrulamak ve ihlal durumunda uygun önlemleri almak hakkı anlamına gelir. PLAYATA gerekli hallerde bu sanal mesken hakkını sınırsız olarak kullanma hakkını saklı tutar.

  2. Bir kullanıcının bu GTC tarafından tanımlanan davranış kurallarını, özellikle oyunun kurallarını ve/veya 7. maddede söz edilen davranış kurallarını ihlal etmesi halinde, PLAYATA’nın ilgili içerikleri, kullanıcıları ve/veya oyun karakterlerini engellemeye veya silmeye ve/veya kullanıcıyı Hizmetleri sürekli kullanmaktan geçici veya kalıcı olarak oran ilkesi doğrultusunda hariç tutmaya ve/veya diğer kullanıcıları korumak için hesabını silmeye hakkı olacaktır. Bu durumda, kullanıcı daha önceden yaptığı bir ödeme için tazmin edilmeyecektir. Aynı şekilde, kullanıcının herhangi bir türde tazminat almaya da hakkı olmayacaktır. Yukarıda sözü edilen önlemleri başlatmadan önce, PLAYATA makul olduğu ölçüde, kullanıcıya ihlali açıklığa kavuşturması veya düzeltmesi için bilgi verecektir. Kullanıcıya, örneğin, PLAYATA, European Games Group AG veya üçüncü kişiler zarar görecekse, bunun bilgisini vermek mantıklı değildir. Bir kullanıcı engellenirse, oyunu başka bir oyun karakteri yoluyla kullanmasına izin verilmeyecektir.

 9. Telif Hakları ve Sınai Mülkiyet Hakları
  1. Bütün telif hakları, kullanıcı hakları ve Hizmetler ile ilgili diğer fikri mülkiyet hakları PLAYATA’ya aittir veya üçüncü kişilerin lehine korunurlar. Kullanıcılar kendilerine verilen içerikleri sadece Hizmetlere katılımları kapsamında kullanabilirler. PLAYATA’nın daha önceden yazılı olarak alınacak olan açık onayı olmadan hiçbir kullanıcının Hizmetlerin herhangi bir içeriğini başka bir deyişle, metinler, görüntüler, grafikler, karakterler, logolar, müzik parçaları, sesler, birbiri ardına sesleri, videoları, programları, yazılım kodlarını ve diğer bilgileri kullanmasına, kaydetmesine, işlem yapmasına, kaynak koda dönüştürmesine, tersine mühendisliğe (tersine mühendisliğin yasaklanması) ve/veya dağıtmasına izin verilmeyecek ve Hizmetlere katılımın dışında kullanıcının PLAYATA’nın işlettiği İnternet sayfalarına sadece çapraz başvuru yapmak mertebesinde bir bağlantı yerleştirmesine izin verilecektir. Bununla birlikte, PLAYATA bu izni geri alma hakkını saklı tutar. Her halükarda, PLAYATA tarafından işletilen İnternet sayfalarının ve bunların içeriklerinin bir bağ (hiper bağlantı) ile kısmi pencerede (çerçeve) temsil edilmesi veya birleştirilmesine izin verilmeyecektir. Sonuç olarak, satır içi veya çerçeve bağlantılarının yerleştirilmesi yasa dışı kullanım olarak düşünülecektir.

  2. Aynısı isim hakları ve diğer etiketleme hakları için de geçerlidir. Hizmetlerin, herhangi bir şekilde özellikle ticari işlemlerde, açık yazılı onay olmaksızın kullanılması yasak olacaktır. Bu özellikle herhangi bir ticari ürün için geçerlidir.

  3. PLAYATA açıkça aşağıdakileri ifade etmektedir: Bir kullanıcı hesabını veya onun bölümlerini İnternet üzerinden ödeme karşılığında satışa çıkarırsa, bu durum telif hakları kanunu kapsamında ve, geçerliyse, etiketleme kanunu kapsamında bir ihlal sayılır, bu Hizmet Kullanım Şartları kapsamında temel yükümlülüklerin de bir ihlali olduğu için, masrafları kullanıcıya ait olmak üzere, yasal işlem yapılacaktır.

 10. Sözleşmenin Süresi ve Fesih
  1. Hizmetleri kurarak, kullanarak veya erişim sağlayarak, PLAYATA ve kullanıcı arasından belirsiz bir süre için bir kullanıcı sözleşmesi akdedilmiş olur. Kullanıcı bildirimde bulunmadan ve herhangi bir sebep göstermeden uygulamayı silerek, hesabını silerek veya şu adrese e-posta gönderereksupport@herozerogame.comsözleşmeyi feshedebilir. Bu fesih sonucunda, kullanıcı hesabında kaydedilen ve veri koruma kanunu ile ilgili olan bütün bilgiler de silinecektir.

  2. PLAYATA herhangi bir zamanda sebep göstermeden iki haftalık bir bildirim süresiyle sözleşme ilişkisini feshedebilir.

  3. Önemli sebeplere dayanarak bildirimde bulunmadan feshetme hakkı değişmeden kalacaktır. PLAYATA’nın özellikle, ama kısıtlama olmaksızın, bu GTC’nin 1. Paragrafı, 11. Maddesinde sözü edilen durumlarda önemli sebeplere dayanarak bildirimde bulunmaksızın feshe hakkı olacaktır.

  4. PLAYATA’nın fesih bildirimi yazılı olarak veya metin şeklinde verilmelidir (e-posta ile veya mesaj sistemi yoluyla gönderilmesi de yeterlidir).

 11. Bildirimsiz Yaptırımlar ve Fesih / Oyun Dışında Bırakma
  1. PLAYATA şu durumlarda kullanıcıya derhal geçerli olmak üzere fesih bildiriminde bulunabilir ve onu Hizmetlerin dışında tutabilir:

   • 2. Paragraf 3. maddeye, 3. paragraf 3. maddeye ve 5. paragraf 3. maddeye aykırı olarak, birkaç hesabı kaydeder veya kendi hesabını üçüncü kişilere devrederse.

   • 4. Paragraf 3. maddeye aykırı olarak, hesabını ticari amaçlarla veya reklam amacıyla kullanırsa.

   • 8. Paragraf 3. maddeye aykırı olarak, diğer kullanıcıların giriş bilgilerini kötüye kullanırsa.

   • 11. paragraf 3. maddeye ve 12. paragraf 3. maddeye aykırı olarak, kullanıcı oyunu kullanmak için, anonim bir Hizmeti kullanır ve yazılım ve mekanizmalar yoluyla hileli müdahalelerde bulunursa

   • 7. maddede belirlenen oyun kurallarının ihlal eder ve uyarılarına karşın ihlalden vazgeçmezse. Ciddi ihlallerin meydana gelmesi halinde, PLAYATA’nın sözleşmeye sadık kalması beklenemezse, uyarı gönderilir.

   • kullanıcının 9. maddede belirtilen üçüncü kişilerin sınai mülkiyet haklarını ihlal etmesi.

  2. Değerlendirilmesi tamamen PLAYATA’nın kendi isteğine bağlı olan daha az ciddi durumlarda, kullanıcıya oyun için yaptırım uygulanabilir, başka bir deyişle kendisini Hizmetlerin dışında tutmak yerine derecesi düşürülebilir. Kullanıcının oyunun dışında bırakılmak yerine, kendisine bir yaptırım uygulanmasını istemeye hakkı olmayacaktır.

 12. Sorumluluğun Sınırlandırılması ve Kullanıcı tarafından Sorumluluğun Kaldırılması
  1. PLAYATA Hizmetleri ücretsiz kullanma olanağı sağlamaktadır ve bu yüzden sadece yasal hükümlere göre kasıtlı niyet ve ağır ihmalden sorumludur.

  2. PLAYATA üçüncü kişiler (başka bir deyişler hekırlar tarafından yetkisiz erişim) tarafından yetkisiz erişim, farkındalık, Hizmetler üzerinden alınıp verilen kişisel verilerin dağıtılması veya kötüye kullanılmasından sorumlu olmayacaktır. Aynı şekilde, PLAYATA kullanıcılar tarafından, üçüncü kişilerin bağlantılı internet sitelerinde yayınlanan bilgiler veya içerikten sorumlu olmayacaktır. 1. paragrafın 12. Maddesi etkilenmeyecektir.

  3. PLAYATA 1. paragraf 10. maddeye göre kullanıcı hesabınızı kapatırsanız, oyun karakterleri ile ilgili olarak veri kaybından (yüksek not, alınan nesneler vs.) sorumlu olmayacaktır. Veri kaybıyla ilgili sorumluluk, genel olarak kullanıcı tarafından bilinen yedekleme kopyalarının oluşturulmasıyla ilgili olarak, bunların geri alınmasıyla bağlantılı genel yeniden kurma masraflarıyla sınırlı olacaktır.

  4. Güncel son teknolojiye göre, İnternet yoluyla veri iletişiminin hatasız ve/veya kalıcı olarak mevcut olması garanti edilemez. PLAYATA Hizmetlerin işlevlerinin, özelliklerin kullanımı da dahil, teknik yönden hatasız olduğunu veya Hizmetlerin herhangi bir zamanda mevcut olduğunun hiçbir şekilde garantisini veremez.

  5. Üçüncü kişilerin haklarının, özellikle dağıtılan içerik veya başka şekilde siz veya bir kullanıcı tarafından erişilir hale getirilmesiyle ilgili olan veya bu GTC’nin ihlalinin sebep olduğu fikri mülkiyet haklarının (başka bir deyişle telif haklarının veya ticari markaların haklarının) ihlali halinde, ilk talepte PLAYATA, European Games Group AG ve bütün ilgili şirketleri, çalışanları, işçileri ve PLAYATA’nın ve European Games Group AG’nin vekalet verilmiş temsilcilerini, üçüncü kişilerin bütün taleplerinden veya diğer haklarından,(örneğin makul avukatlık ve yasal masraflar gibi ilgili masraflar da dahil) söz konusu ihlal için sizin sorumlu tutulduğunuz ölçüde, beri kılacaksınız.

 13. Veri Koruma
  1. PLAYATA her zaman, veri koruma yönetmeliklerine uyar. BU, özellikle kullanıcı tarafından Hizmetlere erişirken beyan edilen kişisel bilgilerin korunmasına gönderme yapmaktadır. Ayrıntılar, bu herhangi bir zamanda yürürlükte olan versiyonu ile görülebilecek, kaydedilebilecek ve basılabilecek olan bulink veri koruma hükümlerinin sonucudur.

 14. Son Hükümler
  1. Kullanıcının bu GTC’nin amacından sapan Yönetmelikleri veya Genel Şart ve Koşulları sadece PLAYATA’nın yazılı olarak bunların geçerliliğini onaylaması halinde geçerli olacaktır.

  2. PLAYATA kullanıcıya bu GTC’nin değiştirileceğini veya uyarlanacağını bildirecektir. Söz konusu bilgilere GTC’nin yeni versiyonu ve yürürlüğe giriş tarihi (gelecekte) de dahil olacaktır. Herhangi bir değişiklik, altı hafta önceden gönderilen bir bildirimden sonra yapılacaktır (e-posta ile veya mesaj sistemi yoluyla yapılmaları yeterlidir). Kullanıcı değiştirilmiş GTC’ye karşı çıkabilir. Bildirimi aldıktan sonra altı (6) hafta içinde söz konusu değişikliğe itiraz etmezseniz, değişiklikler sizin tarafınızdan kabul edilmiş sayılacaktır. Yukarıda sözü edilen bildirimde, PLAYATA kullanıcıya açıkça kendi itiraz hakkını, itiraz süresini ve yapılamayan bir itirazın sonuçlarını bildirmektedir. Bu değiştirme mekanizması, sadece PLAYATA’nın değişiklikte haklı bir çıkarı (örneğin değişik kanunlara veya yeni bir tüzüğe uyarlama) olması halinde uygulanacaktır ve hiçbir şekilde tarafların belli başlı yükümlülüklerinde değişiklik yapılmayacaktır.

  3. Bu hüküm veya bu Hizmet Kullanım Şartlarının bir başka hükmü geçersizse veya geçersiz hale gelirse, geri kalan hükümlerin geçerliliği etkilenmeyecektir. Geçersiz olan hüküm, sözleşmeli taraflar arasında karşılıklı bir mutabakat ile, geçersiz olan hükmün ekonomik amacına mümkün olduğunca yakın bir başka hükümle, yasal olarak uygulatılabilir bir şekilde değiştirilecektir. Yukarıda sözü edilen hüküm, yasada boşluk olması halinde, gereken değişiklikler yapılarak uygulanacaktır.

  4. Çelişkiler kanunu hariç, Federal Almanya Cumhuriyeti kanunları uygulanacaktır. Viyana milletlerarası mal satımına ilişkin sözleşmeler hakkında birleşmiş milletler anlaşması (CISG) hariç tutulacaktır. Sözleşme dili Almancadır.

  5. Almanya’da genel bir yetkili yargı yeriniz yoksa veya sözleşmeyi yaptıktan sonra ülke dışına taşınırsanız, veya dava açıldığı tarihte ikamet yeriniz bilinmiyorsa, bütün anlaşmazlıklarda yargı yeri Münih olacaktır. Dahası, PLAYATA’nın kullanıcının bulunduğu yargı yerinde dava açmaya hakkı olacaktır.

Nürnberg, 17. August 2015


Playata GmbH

Vordere Sterngasse 4/6

D-90402 Nürnberg

Needs more domains names? Add your own domains using emailfake.com

What is "email-fake.com" - service?

Unlimited mailboxes

You can use as many email accounts as you need.

Privacy

Letters have come to the mailbox publicly available. And at any time you can remove any messages.

Messages keep unlimited time

Messages are stored on the server until someone deletes them.

No need passwords

You do not need to register new mailboxes. Mailbox is created automatically when on it comes a letter.

Do not need to remember address

When you want to get a letter just invent your own address and check it on our website (the list of available domain names can be seen from above).

Name Generator

You can quickly think up the name with name generator - namefake.com

Hide from the sender

Sender don't know your real ip address and your location.

Support multi-language messages

Fake email service display messages of any language.

Spam block

Tired of spam in your main inbox? Then use our mail to protect yourself from Spam.

Speed and automation

You do not need to wait too much time to get a letter, a letter will appear on your screen at once.