From
Subject
Time (UTC)
registration@facebookmail.com
Facebook hesabınızı güvende tutmaya yardımcı olun
2016-09-14 09:22:23
To: Kother Avaatria
From: registration@facebookmail.com (sender info)
Subject:

Facebook hesabınızı güvende tutmaya yardımcı olun


Received: 2016-09-14 09:22:23
 
    Facebook hesabınıza bir cep telefonu numarası eklemek, ihtiyacınız olursa şifrenizi yenilemenize, arkadaşlarınızı bulmanıza, SMS güncellemeleri almanıza ve daha fazlasına yardımcı olur.     Cep Telefonu Numarası Ekleyin       Arkadaşlarınızı bulmanın en hızlı yolu, rehberinizdeki kişileri aktarmaktır ve bunu cep telefonu numaranızı eklediğinizde yapabilirsiniz. Aktardığınız kişileri istediğiniz zaman görebilir, yönetebilir veya silebilirsiniz.     Cep Telefonu Numarası Ekleyin    
   
 
   Hesabınıza bir numara ekleyin
 
   
   
 
 
Facebook hesabınıza bir cep telefonu numarası eklemek, ihtiyacınız olursa şifrenizi yenilemenize, arkadaşlarınızı bulmanıza, SMS güncellemeleri almanıza ve daha fazlasına yardımcı olur.
 
 
Cep Telefonu Numarası Ekleyin
 
 
 
Arkadaşlarınızı bulmanın en hızlı yolu, rehberinizdeki kişileri aktarmaktır ve bunu cep telefonu numaranızı eklediğinizde yapabilirsiniz. Aktardığınız kişileri istediğiniz zaman görebilir, yönetebilir veya silebilirsiniz.
 
 
Cep Telefonu Numarası Ekleyin
 
 
   
   
 
Bu mesaj deleted@email-fake.pp.ua adresine gönderilmiştir. Gelecekte Facebook'tan bu tür e-postalar almak istemiyorsanız, buraya tıklayarak abonelikten çıkabilirsiniz.
Facebook, Inc., Attention: Community Support, Menlo Park, CA 94025