From
Subject
Time (UTC)
registration@facebookmail.com
Facebook'a Hoş Geldiniz: Kullanmaya başlamanın 3 yolu
2016-09-02 12:19:12
To: Melek Asila
From: registration@facebookmail.com (sender info)
Subject:

Facebook'a Hoş Geldiniz: Kullanmaya başlamanın 3 yolu


Received: 2016-09-02 12:19:12
 
  Yeni Facebook hesabınız sayesinde tanıdığınız kişilerle bağlantı kurabilir, hayatınızla ilgili fotoğraflar ve videolar paylaşabilir ve arkadaşlarınız, akrabalarınız, yeni makaleler vb. hakkındaki güncellemelere yorum yapabilirsiniz.     Arkadaşlarınız ve Akrabalarınızla Sohbet Edin Facebook arkadaşlarınızla daha güzeldir. Bu yüzden tanıdığınız kişilere arkadaşlık isteği gönderin. Şu şekilde çalışır: Facebook'ta tanıdığınız kişileri gördüğünüzde, kendilerini arkadaş olarak ekleyin. İsteğinizi kabul ettiklerinde, kendilerinin fotoğraflarını ve diğer güncellemelerini görebileceksiniz. Arkadaşlarınızı arama kutusunda adlarını veya e-posta adreslerini yazarak arayabilirsiniz. Nerede Olursanız Olun İletişimde Kalın Telefonunuza Facebook uygulamasını indirdiğinizde arkadaşlarınızla haberleşmek hiç olmadığı kadar kolaydır. Şu şekilde çalışır: Facebook uygulamasını indirin ve telefonunuza yükleyin. Böylece güncellemeler paylaşabilecek ve dışarıdayken fotoğrafları, videoları ve daha fazlasını görebileceksiniz. Hesabını Güvende Tutmaya Yardımcı Ol Cep telefonu numarası eklemek, ihtiyacınız olursa şifrenizi yenilemenize, arkadaşlarınızı bulmanıza, SMS güncellemeleri almanıza ve daha fazlasına yardımcı olur. Şu şekilde çalışır: Numaranızı hesabınıza ekleyebilirsiniz ve aynı zamanda e-posta hesabınız ve telefonunuz gibi diğer yerlerden de rehberinizdeki kişileri aktarabilirsiniz.  
   
 
   Kullanmaya Başlamak İçin İpuçları
 
   
   
 
Yeni Facebook hesabınız sayesinde tanıdığınız kişilerle bağlantı kurabilir, hayatınızla ilgili fotoğraflar ve videolar paylaşabilir ve arkadaşlarınız, akrabalarınız, yeni makaleler vb. hakkındaki güncellemelere yorum yapabilirsiniz.
 
 
Arkadaşlarınız ve Akrabalarınızla Sohbet Edin
Facebook arkadaşlarınızla daha güzeldir. Bu yüzden tanıdığınız kişilere arkadaşlık isteği gönderin. Şu şekilde çalışır: Facebook'ta tanıdığınız kişileri gördüğünüzde, kendilerini arkadaş olarak ekleyin. İsteğinizi kabul ettiklerinde, kendilerinin fotoğraflarını ve diğer güncellemelerini görebileceksiniz. Arkadaşlarınızı arama kutusunda adlarını veya e-posta adreslerini yazarak arayabilirsiniz.
Nerede Olursanız Olun İletişimde Kalın
Telefonunuza Facebook uygulamasını indirdiğinizde arkadaşlarınızla haberleşmek hiç olmadığı kadar kolaydır. Şu şekilde çalışır: Facebook uygulamasını indirin ve telefonunuza yükleyin. Böylece güncellemeler paylaşabilecek ve dışarıdayken fotoğrafları, videoları ve daha fazlasını görebileceksiniz.
Hesabını Güvende Tutmaya Yardımcı Ol
Cep telefonu numarası eklemek, ihtiyacınız olursa şifrenizi yenilemenize, arkadaşlarınızı bulmanıza, SMS güncellemeleri almanıza ve daha fazlasına yardımcı olur. Şu şekilde çalışır: Numaranızı hesabınıza ekleyebilirsiniz ve aynı zamanda e-posta hesabınız ve telefonunuz gibi diğer yerlerden de rehberinizdeki kişileri aktarabilirsiniz.
 
   
   
 
Arkadaşlarınızı Hemen Bulun
 
   
   
 
Bu mesaj deleted@email-fake.pp.ua adresine gönderilmiştir. Gelecekte Facebook'tan bu tür e-postalar almak istemiyorsanız, buraya tıklayarak abonelikten çıkabilirsiniz.
Facebook, Inc., Attention: Community Support, Menlo Park, CA 94025